Na kontaktoni

Nongchuanggang e-commerce Industrial Park (Weifang) Co. Ltd.

Adresë

Kryqëzimi i rrugës Hua'an dhe Xiaxiao Rruga, Anqiu, Qyteti Weifang, Provinca Shandong

Telefoni

Shitjet: +86-13884825518

Mbështetje: +86-18663627673

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni