Inquiry
Form loading...
 • Telefoni
 • E-mail
 • Whatsapp
 • Wechat
  wexin0gz
 • 010203

  Rreth Nesh

  rreth-ne-01vw8

  Nongchuanggang ndodhet në ndërtesën Anqiu Nonggu, në cepin jugperëndimor të qytetit. Duke u mbështetur në produktet bujqësore të tipit Anqiu, si qepa dhe xhenxhefili.
  Me më shumë se 33,000 harqe xhenxhefili, rreth 50,000 harqe qepë si një avantazh i madh industrial, kompania është e përkushtuar të ndërtojë një platformë profesionale të tregtisë elektronike të produkteve të eksportit, zhvillimin e mëtejshëm të studimeve të industrisë dixhitale të bujqësisë në Kinë, zhvillimin e markës dhe zhvillimin e tregtisë elektronike ndërkufitare, duke synuar promovimin e bujqësisë dixhitale të Kinës me markën dhe zhvillimin e formateve të reja si modaliteti i tregtisë elektronike ndërkufitare, zhvillimi i modelit të ri të tregtisë ndërkombëtare.
  Mëso më shumë

  Produktet tona

  Çdo perime e freskët me aromë natyre, injekton vitalitet në kuzhinën tuaj, në mënyrë që shijet tuaja të sjellin kënaqësinë më të pastër.

  Lajmet e fundit

  Regjistrohu në buletinin

  Merrni përditësime në lidhje me kompaninë tonë dhe lajme të lidhura me kanabisin.
  Merrni qasje ekskluzive kur lançojmë produkte të reja

  Abonohu